Super vaky SIT&JOY®

Super vaky SIT&JOY® vyrábí holandská firma HMG Bedtextiel BV, která má 20 letou tradici. Díky bohatým zkušenostem v oboru najdete v nabídce sedací vaky se širokým uplatněním, využitelné jsou jak v dětských a studentských pokojích, tak pro oživení interiéru ložnice, obývacího pokoje, kanceláře či komerčních prostor. Zákazníci oceňují nápaditý design, který zároveň zaručuje dokonalé pohodlí. Vaky se vyznačují vysoce kvalitními materiály a zpracováním, přičemž je díky množství prodaných kusů možné nabídnout skvělé ceny, které nemají v porovnání cena-kvalita na našem trhu konkurenci.
 

Potahy sedacích vaků jsou vyrobeny z kvalitní látky ze 100% nylonu. Ze spodní strany je látka povrstvena technologií pogumování, což zabraňuje prosáknutí tekutiny při náhodném polití. Vaky jsou plněny jen čistými polystyrénovými kuličkami bez příměsí jakýchkoliv cizích materiálů (ne tedy recyklovanou stavební drtí). Není nutné ji měnit, po delší době používání ale může mírně slehnout, nebo Vám nemusí zcela vyhovovat standardní míra naplnění, proto Vám nabízíme možnost jejího dokoupení.

Všechny sedací pytle mají plnící rukáv - tunýlek, kterým je možné dosypávat náplň. U 3D taburetů s dětskými motivy je navíc samostatný vnitřní vak, takže je možné plyšový taburet vyprat. Podobně je tomu i u vaku Snoozy, kde lze prát vrchní odnímatelný potah.

Tak posaďte se do pohodlí!